Завідувач СДНЗ №20
Дремлюга Валентина Луківна


Освіта вища,вихователь вищої категорії,має педагогічне звання «Вихователь-методист», «Відмінник освіти України». Дремлюга В.Л. у 1989 році закінчила факультет дошкільної освіти Київського державного педагогічного інституту ім.. Горького за спеціальністю «Методист дошкільного закладу, викладач дошкільної педагогіки». Дошкільний заклад очолює з 1984 року, стаж на даній посаді 30 років. Дремлюга В.Л. відзначена грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, голови Сумської міської ради, нагрудним знаком «Відмінник освіти України» та нагрудним знаком «Флагман освіти і науки України». Дремлюга В.Л. має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «вихователь-методист». Стиль керівництва Дремлюги В.Л. відображає вміння координувати і направляти діяльність педагогічного колективу в позитивне русло в реалізації поставлених завдань. Великий життєвий та педагогічний досвід, виняткова цілеспрямованість, потужний творчий та інтелектуальний потенціал допомагають Дремлюзі В.Л. правильно та чітко формувати мету роботи, виявити ступінь її важливості, відзначати методи та засоби для виконання рішень, які вона приймає. Дремлюга В.Л. є співавтором навчального посібника «Авторська методика оздоровчо-корекційної гімнастики «Богатир» для дітей старшого дошкільного віку з порушенням функцій опорно-рухового апарату». Розробили комплекс базових заходів для дітей з порушенням опорно-рухового апарату: індивідуальний ортопедичний режим, лікувальну фізкультуру, формування та закріплення навичок тримати правильну поставу, мануальний та апаратний масаж м’язів, лікувальне плавання, фізіотерапевтичні процедури.

Вихователь – методист

Жила Марина Василівна

Освіта вища. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст «ІІ категорії». У 2010 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка за спеціальністю «Соціальний педагог, практичний психолог», а в 2015 році закінчила Глухівський державний педагогічний університет ім.Олександра Довженка за спеціальністю «Дошкільне виховання». В 2013 році нагороджена грамотою Управління освіти і науки Сумської міської ради.

Коротка трудова діяльність: Марина Василівна з 2009 року працює на посаді вихователя, а з 2013 – на посаді вихователь – методист в Сумському спеціальному дошкільному навчальному закладі №20 «Посмішка» зарекомендувала як знаючий, ініціативний, творчий педагог. Досконало володіє ефективними формами, методами виховання й навчання дітей, проявляє високий рівень професіоналізму, творчості, забезпечує результативність і якість своєї праці та колективу. У своїй роботі широко використовує ІКТ технології.

Завгосп
Кабанець Галина Миколаївна

Досвідчений працівник, керує господарською діяльністю дошкільного навчального закладу. Відповідальна, відзначається високою культурою, моральними якостями. Забезпечує створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку та комфортного перебування дітей.

 

 

 

 

Головний бухгалтер

Сєробаба Ольга Василівна

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Діловод
Тіщенко Галина Сергіївна